+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Дев'ять найпотрібніших аптечних препаратів

Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

1. Аромазін – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Аромазин (ексеместан) – препарат незворотно інгібуючий фермент ароматазу, який відповідальний за надмірну ароматизацію ароматизованих ААС. Використовується під час курсу зменшення рівня надлишкових естрогенів, дозування варіюються від 12,5 мг через день до 6,25 мг разів на три дні.

Дозування варто підбирати індивідуально, оскільки надмірне придушення естрогенів в організмі, може призвести до падіння лібідо, занадто сильним збільшенням “поганого” холестерину, пригніченим настроєм і “плоськими” м’язами.

Аромазин – найкращий та найбезпечніший препарат для післякурсової терапії (ПКТ). Зменшуючи рівень естрогенів, він дозволяє в найкоротші терміни відновити власний виробіток тестостерону, оскільки підвищений вміст естрогенів у крові пригнічує дугу гіпоталамус-гіпофіз-яєчка.

Дозування на ПКТ – по 12,5 мг щодня протягом 3 тижнів. Має слабку анаболічну дію. Препарат може сприяти значному зниженню тиску та набряклості на курсі ААС, оскільки зменшує естрогенну активність, але від цього може значно постраждати м’язовий пампінг.

Якщо вам не подобається значне зменшення ефекту накачування від впливу Аромазину і ви не маєте проблем із тиском, то краще використовувати Тамоксифен/Тореміфен, оскільки вони блокують естрогени тільки в певних тканинах.

2. Анастрозол – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Анастрозол – оборотний інгібітор ароматази. Зв’язуючись з ароматазою, блокує її дію, але після закінчення дії перестає блокувати фермент, на відміну від аромазину, який буквально виводить ароматазу з ладу.

Дозування для запобігання надмірній ароматизації на курсі – від 0,5 мг за день до 0,25 мг за день-два. Як і у випадку Аромазину, дозування має підбиратися індивідуально.

Стандартне дозування на ПКТ – 0,25-0,5 мг щодня. Анаболічних властивостей препарат виявлено не було. Пригнічення естрогенних побічних ефектів таке саме, як і у Аромазіна.

3. Тамоксифен/Тореміфен – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Тамоксифен є селективним антагоністом естрогенних рецепторів. Це означає, що він блокує дію естрогенів тільки в деяких тканинах, наприклад, у грудній залозі.

Дослідженнями відмічено блокування дії естрогенів та в гіпоталамусі, що дозволяє застосовувати даний препарат для відновлення вироблення тестостерону у складі ПКТ. Ця ж властивість дозволяє не боятися гінекомастії та насолоджуватися приголомшливим ефектом накачування, тому що естрогени сильно затримують воду.

Дозування на курсі – 20 мг щодня. Дозування у складі ПКТ – 20 мг щодня. Нещодавні дослідження виявили, що у довгостроковій перспективі та при тривалому використанні тамоксифену з’являлися випадки розвитку раку ендометрію та печінки (G. M. Williams et al., 1997).

Онкогенний ефект пов’язують зі стимуляцією гіперпластичних процесів в ендометрії (T. Powles, 1994; J. A. Styles et al., 1994), порушенням структури хромосом (Е. М’ятіла, 1997), оксидацією препарату в печінці, а також з його нестійкою структурою. Не можна виключити і реалізацію естрогеноподібного ефекту самого тамоксифену (Е. Г. Новікова та співавт., 2002). Тореміфен – аналог тамоксифену, позбавлений цих недоліків. Єдиний недолік тореміфену – це ціна і велике дозування, проте як кажуть – на здоров’я не економлять!

4. (ХГЛ) Хоріонічний людський гонадотропін -Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Хоріонічний гонадотропін – пептидний гормон, що отримується із сечі вагітних жінок. Належить до так званих гонадотропних гормонів – стимуляторів гонад у чоловіків та жінок. Застосовується на курсі ААС для стимуляції яєчок. Також може застосовуватися для підвищення рівня тестостерону в крові при гіпогонадизмі. Зазвичай використовується кожний 5-6-й тиждень курсу ААС, типове дозування – по 1000 ОД через день, загальна кількість гормону в цій якості – 5000 ОД.

5. Вітамінний комплекс “Ундевіт”- Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Один із найдешевших та оптимальних вітамінних комплексів. Дуже ефективний підтримки достатнього рівня різних вітамінів в організмі.

Для застосування у спорті дозування становить близько 2-3 драже на день.

Спортсменам слід пам’ятати про необхідність поповнювати резерви вітамінів в організмі, нестача вітамінів може призвести до зменшення спортивних результатів. Курс застосування – 30 днів, період між курсами від місяця до трьох.

Склад:
• Ретинолу пальмітат (1,817мг – 3300МЕ – вітамін А) – забезпечує нормальну функцію шкіри, слизових оболонок, очей.
• Тіаміну гідрохлорид (2мг – вітамін В1) – як коензим бере участь у вуглеводному обміні та функціонуванні нервової системи. * Коензими – це речовини, які вбудовуються у ферменти і прискорюють їхню роботу, тобто. є каталізаторами.
• Рибофлавін (2мг – вітамін В2) – найважливіший каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. Необхідний здоров’ю всього організму, регулює зростання і репродуктивну функцію. Покращує здоров’я шкіри, волосся та нігтів, включаючи функцію щитовидної залози. Являє собою гіркі, жовто-оранжеві голчасті кристали.
• Піридоксину гідрохлорид (3 мг – вітамін В6) – як коензим бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів (біологічно активні речовини, недолік яких може викликати різні види депресії).
• Ціанокобаламін (2 мкг – вітамін В12) – бере участь у синтезі нуклеотидів (речовини, що впливають на енергетичні процеси), є важливим фактором нормального росту, кровотворення та розвитку епітеліальних клітин. Необхідний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезу мієліну (речовина, з якої утворюється оболонка нервових волокон).
• Кислота аскорбінова (75мг – вітамін С) – забезпечує синтез колагену (міцний білок, що становить основу сполучної тканини – сухожилля, кістки, хрящ тощо), бере участь у формуванні та підтримці структури та функції хрящів, кісток, зубів. Впливає на утворення гемоглобіну, дозрівання еритроцитів (переносять кисень із легень до тканин тіла).
• Рутозид (10мг – вітамін Р) – бере участь в окисно-відновних процесах, має антиоксидантні властивості, запобігає окисленню та сприяє депонуванню аскорбінової кислоти в тканинах.
• Токоферолу ацетат (10мг – вітамін Е) – має антиоксидантні властивості (гальмує окислення), підтримує стабільність еритроцитів, попереджає гемоліз (руйнування еритроцитів). Має позитивний вплив на функції статевих залоз, нервової та м’язової тканини.
• Кальція пантотенат (3 мг – вітамін В5) – як складова частина коензиму А відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення. Сприяє побудові та регенерації епітелію та ендотелію (шари клітин, з яких вистилаються поверхні кровоносних судин, слизові оболонки внутрішніх органів та ін.)
• Фолієва кислота (0,07 мг – вітамін В9) – бере участь у синтезі амінокислот, нуклеотидів, нуклеїнових кислот. Необхідна для нормального еритропоезу (формування еритроцитів).
• Нікотинамід (20мг – вітамін РР) – бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обміну.

6. Аспаркам – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Аспаркам є джерелом іонів калію та магнію, що регулює метаболічні процеси. Механізм дії імовірно пов’язаний з роллю аспарагінату як переносника іонів магнію та калію у внутрішньоклітинний простір та участю аспарагінату у метаболічних процесах.

Таким чином, Аспаркам усуває дисбаланс електролітів, знижує збудливість та провідність міокарда (помірний антиаритмічний ефект).

Аспаркам дуже важливий для тілобудування, тому що калій і магній одні з основних макроелементів, що допомагають м’язовому зростанню. Дозування по 1-2 табл. 3 десь у день їжі. Курс лікування – 3-4 тижні. За потреби його можна повторити.

7. Кофеїн/Бронхолітин – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Ефективний передтренувальний комплекс, який ви можете знайти у будь-якій аптеці. Кофеїн продається в аптеці у формі таблеток кофеїну-бензоату натрію, який містить близько 33% чистого безводного кофеїну.

Бронхолітин – це сироп від кашлю, що містить стимулятор ефедрин. Приймайте 4 таблетки кофеїну-бензоату натрію та 1,5 ковпачка Бронхолітину за 30 хвилин до тренування.

Потужне та ефективне тренування вам забезпечене! Ефедрін швидко викликає толерантність. Коли відчуєте значне зменшення ефектів, підвищуйте дозу останнього до 2 ковпачків.

Курс застосування – 30 днів, потім відпочинок 20-30 днів. Ця зв’язка також є дуже ефективним жироспалюючим засобом, що перевершує багато спортивних добавок.

8. Родіоли рожевий екстракт – Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

Найсильніший аптечний адаптоген. Екстракт з коренів і кореневищ родіоли має виражену стимулюючу властивість, суттєво збільшує обсяг динамічної та статичної роботи. Особливо помітно підвищення працездатності при використанні препаратів родіоли на фоні стомлення та при виконанні тяжкої фізичної роботи.

При цьому родіола нормалізує обмінні процеси, сприяє економічному витрачанню енергетичних ресурсів та швидкому їх ресинтезу, покращує енергетичний обмін у м’язах та мозку за рахунок більш раннього використання як субстрати окиснення не тільки вуглеводів, а й жирів.

Подібно до препаратів женьшеню екстракт родіоли рожевої володіє адаптогенними властивостями, а також перешкоджає розвитку у кроликів гіпер- і гіпоглікемії, лейкоцитозу та лейкопенії (Соколів, Замотаєв, 1988). – та гіпоглікемії, активізує функцію щитовидної залози. Також застосування екстракту та настоянки родіоли рожевої підвищують стійкість організму до інфекцій, рентгенівського та іонізуючого опромінення, токсичних хімічних речовин (бензин, ацетон, етиловий спирт, хлорофос, медикаменти та ін.).

В експерименті введення щурам внутрішньо 1мл/кг екстракту родіоли протягом 8 днів підвищувало в 4 рази ними продукцію -ендорфіну. Підвищення продукції ендорфіну може розглядатися як один із механізмів стрес-захисної дії.

• Режим дозування Всередину по 10-20 крапель у 1/4 склянки води 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування 10-20 днів, у психіатричній практиці – до 2 місяців. Щоб уникнути розладів сну, препарат не слід приймати пізніше, ніж за 4-5 годин до сну.

9. Травні ферменти Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів

При споживанні великої кількості їжі шлунково-кишкова система багатьох людей не справляється з навантаженням. В результаті цього виникають різні побічні ефекти, наприклад, такі як підвищене газоутворення (метеоризм), тяжкість у животі, слабкість і т.д. Як тільки ви відчули дані симптоми при використанні посиленого харчування, вам треба спробувати харчуватися дрібно, зменшивши порції їжі і ретельно пережовувати їжу. Якщо ця рекомендація не допомагає в боротьбі з поганим травленням, то вам варто звернути увагу на травні ферменти.

В аптеці продається безліч найменувань травних ферментів, які видаються панкреатином (ферментним препаратом, що видобувається з підшлункової залози свиней та великої рогатої худоби).

Панкреатин містить ліпазу (жиророзщеплюючий фермент), амілазу (фермент, що розщеплює вуглеводи) і протеазу (фермент, що розщеплює білки до амінокислот). Якщо ви вирішили використовувати ці препарати, то найкращі з них це Креон (дорогою) і Панзінорм (дешевший). Спочатку варто спробувати приймати по одній таблетці Креона 10 000 або Панзинорма 10 000 під час кожного прийому їжі. Якщо через 2-3 дні ваше травлення не зміниться, тільки тоді варто підвищувати дозу до 20 000 – 30 000 ОД за прийом. Усі препарати панкреатину захищені від дії шлункової кислоти кишковорозчинною оболонкою.

Рекомендується відразу ж запивати таблетки/капсули водою, оскільки тривале знаходження цих форм панкреатину в лужному середовищі слини може викликати розпад захисної оболонки. У побуті і навіть серед фахівців поширена помилкова думка, що прийом препаратів із травними ферментами може призвести до зниження вироблення власних ферментів.

Ця думка підкріплюється універсальним правилом фізіології: в організмі все регулюється механізмом зворотного зв’язку. І якщо ми штучно підвищуємо концентрацію будь-якої ендогенної речовини, то за механізмом зворотного зв’язку організм намагається зменшити його продукцію.

P.S. Редакція проти застосування сильнодіючих речовин! Інформація надана суто з ознайомлювальною метою! Дев’ять найпотрібніших аптечних препаратів
Інтернет-магазин Ambalua.com

Інтернет-магазин ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×