+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Тамоксифен

Тамоксифен купить

Наложенный платеж, доставка по Украине, отзывы!

Tamoximed купити в Україні, Києві, Дніпрі, Одесі

Купити тамоксифен Balkan, Magnus, Malay Tiger, Prime Labs, Genetic Labs відгуки, інструкція, як приймати, купити в аптеці, недорогий тамоксифен інтернет аптека ambalua.com

Відображаються усі з 5 результатів

Tamoximed купити в Україні!

Тамоксифен після курсу стероїдів рекомендується комбінувати з інгібіторами ароматази, найбільш популярним з яких є Провірон (його часто використовують з тієї причини, що він не пригнічує вироблення гормону росту та пригнічує ароматизацію анаболічних гормонів у крові ).
Тамоксифен як основний засіб ПКТ використовується в дозах від 10 до 20 міліграм щодобово, починаючи з останнього тижня курсу і закінчуючи другим тижнем після його закінчення.

Якщо Провірон не приймається, Тамоксифен включається трохи пізніше – на 2 тижні, і закінчується через 2-3 тижні після його скасування. увагу, що Тамоксифен у бодібілдингу на курсі стероїдів, не чинить ефекту ароматизації, його приймають тільки в кінці курсу.

Купити якісний тамоксифен можна в інтернет магазині ambalua.com

Інтернет-магазин ambalua.com

Купити Тамоксифен в Україні – для ПКТ є антиестрогенами. Ефективна після курсова терапія, запобігання відкату. Тамоксифен ціна магазин ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×