+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Анаболічні стероїди | Користь чи шкода!?

Анаболічні стероїди

Анаболічні стероїди

Анаболічні стероїди (андрогенні стероїди) часто застосовуються для підвищення фізичної працездатності та зростання м’язів.
При неадекватному застосуванні, тривало у високих дозах і без медичного контролю, вони можуть призвести до нестійкої та ірраціональної поведінки та широкого спектру фізичних побічних ефектів.

✅ Анаболічні стероїди включають тестостерон та будь-які лікарські засоби, хімічно та фармакологічно пов’язані з тестостероном, які сприяють росту м’язів; є численні препарати цього.
Анаболічні стероїди застосовуються у клінічній практиці при гіпогонадизмі для лікування чоловіків із низьким рівнем тестостерону.

☝️ Крім того, оскільки анаболічні стероїди є антикатаболіками і покращують використання білка, їх іноді призначають опіковим хворим, прикутим до ліжка, або ослабленим пацієнтам, щоб запобігти атрофії м’язів.

Анаболічні стероїди застосування

💪 Анаболічні стероїди застосовуються для збільшення м’язової маси та сили; навчання вправ на опір і певна дієта можуть посилити ці ефекти.
Не існує прямих доказів того, що анаболічні стероїди підвищують витривалість або швидкість, але суттєві непрямі свідчення вказують на те, що спортсмени, які приймають їх, можуть частіше виконувати тренування високої інтенсивності.

Оцінки прижиттєвої захворюваності від зловживання анаболическими стероїдами коливається в діапазоні від 0,5 до 5% населення, але субпопуляції суттєво різняться (наприклад, більш високі показники у бодібілдерів та професійних спортсменів). У оголошений коефіцієнт застосування становить від 6 до 11% серед школярів старших класів, зокрема несподівана кількість неспортсменів, і близько 2,5% серед школярок старших класів.

⚠️ Анаболічні стероїди мають андрогенні ефекти (наприклад, зміни у волоссі або лібідо, агресивність) та анаболічні ефекти (наприклад, збільшене споживання білка, збільшення м’язової маси). Андрогенні ефекти не можна відокремити від анаболічних, але деякі анаболічні стероїди були синтезовані для того, щоб мінімізувати андрогенні ефекти.

Анаболические стероиды – побічні ефекти

☢️ Побічні ефекти анаболічних стероїдів значно відрізняються залежно від дозування та препарату. Спостерігається деяка негативна дія при дозуваннях фізіологічної заміни (наприклад, метандієнон від 10 до 50 мг/день або його еквівалент).

Спортсмени можуть застосовувати дозування у цьому діапазоні 10–50 разів. При високих дозах деякі ефекти виявляються виразно, інші – невизначено.

🏋️‍♀️ Спортсмени можуть приймати фіксовану дозу одного або декількох видів стероїдів протягом певного періоду, припинити, а потім розпочати знову (циклічно) кілька разів на рік. Періодичне припинення прийому препаратів, як вважають, дозволяє нормалізувати рівень ендогенного тестостерону, кількість сперматозоїдів та гіпоталамо-гіпофізарно-гонадну вісь. Побутова думка показує, що їзда велосипедом може зменшити шкідливі ефекти та необхідність збільшення дози препарату для досягнення бажаного ефекту.

Найбільш характерною ознакою прийому анаболічних стероїдів є швидке збільшення м’язової маси. Швидкість і рівень збільшення безпосередньо пов’язані з прийнятими дозами.

У пацієнтів, які приймають фізіологічні дози, зростання повільне і часто непомітне; у тих, хто приймає величезні дози, може збільшитися м’язова маса тіла на кілька фунтів на місяць. Спостерігається збільшення рівня енергії та лібідо (у чоловіків), але їх кількісно оцінити важче.

Члени сім’ї часто спостерігають психологічні ефекти (як правило, лише при дуже високих дозах): 😵

– Широке та нестійке коливання настрою
– Ірраціональна поведінка
– підвищену агресивність («стероїд люті»)
– Дратівливість
– Підвищене лібідо
– Депресія
Посилене акне є загальним у обох статей; спостерігається підвищення, а рідше – зниження лібідо; агресивність та апетит можуть зрости.
У чоловіків можуть виникнути гінекомастія, атрофія яєчок та зниження фертильності. Серед жінок поширені вірилізуючі ефекти (наприклад, алопеція, збільшення клітора, гірсутизм, поглиблення голосу). Крім того, може зменшитися розмір грудей; слизова оболонка піхви може атрофуватися і менструація може змінитися або зупинитися. Вірилізація та гінекомастії можуть стати незворотними.

👍 Основне лікування для тих, хто приймає анаболічні стероїди – припинення їх вживання. Хоча фізична залежності немає, може існувати психологічна залежність, особливо в конкуруючих культуристів і атлетів. Гінекомастія може вимагати хірургічної репозиції.

Інтернет-магазин ambalua.com купити Анаболічні стероїди для зростання м’язів.

Інтернет-магазин ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×