+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Test C 200 Pharmacom (тестостерон ципионат)

5(2)

Артикул:

В наявності

90 грн900 грн

Test C 200 Pharmacom – можливо комбінувати з усіма анаболічними стероїдами для досягнення чудових результатів.

Виробник: Pharmacom Labs

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Test C 200 Pharmacom (тестостерон ципионат) – ціна за 1мл
90 грн
Test C 200 Pharmacom (тестостерон ципионат) – ціна 10 ампул
900 грн


  Test C 200 Pharmacom (ципіонат)

  – Оф. сайт для перевірки на валідність: http://pharmacomlabs.ltd

  – Виробник: Pharmacom Labs

  – Класифікація: стероїд-анаболік з пролонгованою дією

  – Лікарська форма: флакон ін’єкційним масляним розчином

  – Тривалість ефекту: 15-16 діб

  – Час виявлення в організмі: 90 і більше днів

  – Затримка рідини: незначна

  – Вплив на функції печінки: незначна

  Test C 200 (тестостерон ципіонат) – анаболічний стероїд тривалої дії, що викликає помітний м’язовий приріст, що збільшує силу та витривалість атлетів.

  Фармакологічна дія

  Застосовується в бодібілдингу та силовому триборстві (пауерліфтингу). Формула ципіонату є довгим складним ефіром тестостерону, який завдяки своїм хімічним особливостям надовго затримується в організмі, стимулюючи клітинні рецептори.
  Тестостерон Ципіонат сприяє збереженню в клітинах азоту та інтенсивному синтезу структурного білка, з якого формуються м’язові тканини. Швидкий набір значного обсягу м’язів відбувається частково через конвертацію тестостерону в естрогени та затримку рідини в організмі.
  Щоб запобігти побічним ефектам, рекомендується приймати паралельно курсу інгібітори ароматази та допоміжні антиестрогенні препарати (Тамоксифен).

  Застосування та дозування

  Test C 200 Pharmacom (Тестостерон Ципионат) високо цінується спортсменами за його здатність сприяти сильному збільшенню м’язової маси та сили. Як природний гормон, він залишається найпопулярнішим анаболічним стероїдом і зазвичай використовується як основа всіх циклів і стеків.

  Для використання в бодібілдингу тестостерон майже завжди використовується як ін’єкційний складний ефір або суспензія через погану біодоступність перорального прийому та непрактичність трансдермальної або сублінгвальної доставки з високою дозою.

  Усі форми тестостерону в широкому розумінні однакові: активний агент тестостерон + ефір приєднаний, який визначає час вивільнення та тривалість активного життя сполуки. Двома словами: довгі ефіри вивільняють активний агент у кров повільно, але забезпечують стабільний рівень гормонів протягом тривалого часу (залежно від складного ефіру), не створюючи піків.

  Тривалість ефекту Тестостерон ципіонату досить велика, але для збереження постійної високої концентрації гормонального рівня в крові слід вводити його щотижня. Одноразова оптимальна доза препарату становить 200-400 мг.

  Основний період можливо комбінувати з усіма анаболічними стероїдами для досягнення чудових результатів, що виражаються у швидкому накопиченні м’язової маси та підвищенні сили. Рекомендується, щоб термін застосування становив 6-8 тижнів.

  Ефекти прийому тестостерону Test C 200 Pharmacom (Тестостерон Ципионат):

  – накопичення м’язової маси
  – Об’ємні та роздуті м’язи за короткий час
  – Підвищення сили та витривалості для більш ефективного тренування
  – Підвищене сексуальне бажання
  – збільшення відновлення м’язів

  Практика показує, що збільшення дози помітного приросту м’язової ваги не дає, проте збільшує ризик побічних ефектів. Під час курсу рекомендується використовувати Провірон, який запобігає конвертації Тестостерону Ципіонату та нівелює побічні ефекти.

  Комбінування Тестостерон Ципионат

  Test C 200 Pharmacom (Тестостерон Ципионат) – ефективний і в сольному застосуванні, але іноді входить до комбінованих курсів з Туринаболом – станозолол.

  Побічні ефекти та протипоказання

  Перевищення дозувань провокує ризик розвитку гінекомастії, негативно відгукується на функції печінки та може спричинити тимчасову гіпертензію (підвищення артеріального тиску).

  Купити якісний Test C 200 Pharmacom (Тестостерон Ципионат) не дорого інтернет-магазин ambalua.com

  Інтернет-магазин анаболіків ambalua.com

  Виробник: Pharmacom Labs

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Test C 200 Pharmacom (тестостерон ципионат)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×