+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Sust 500 Pharmacom (сустанон)

5(3)

Артикул:

В наявності

1180 грн

Sust 500 Pharmacom (сустанон) – як спортивний стимулятор для спортсменів він використовується найбільше для набору сили та збільшення м’язової маси.

Виробник: Pharmacom Labs

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard


  Sust 500 Pharmacom (сустанон)

  – Виробник: PHARMACOM LABS

  – Оф. сайт для перевірки на оригінал: http://pharmacomlabs.ltd

  – Класифікація: анаболічний стероїд

  – Форма випуску: флакон із розчином

  – Тривалість дії: 3-4 тижні

  – Ароматизація: присутня

  – Вплив на функції печінки: не спостерігається

  – Період виявлення: 90 днів

  – Анаболічна активність: 100%

  Sust 500 Pharmacom (сустанон) – як спортивний стимулятор для спортсменів він використовується найбільше для набору сили та збільшення м’язової маси: він загалом ефективний навіть у сольному курсі, але для того, щоб максимізувати результати, найкраще використовувати його у поєднанні з іншими подібними препаратами оральний Туринабол до енантату Метенолоне.

  Фармакологічна дія Сустанон 500

  Pharma Sust 500 (сустанон) застосовується в медицині як засіб замінюючої гормональної терапії при дефіциті тестостерону, а також широко використовується в бодібілдингу, силовому триборстві та важкій атлетиці.
  Тестостеронові ефіри, що входять до складу суміші, мають різну швидкість всмоктування в кров, що дозволяють протягом місяця підтримувати в організмі підвищену гормональну активність.
  Надбавка м’язової ваги на місяць при курсовому прийомі Сустанону становить у середньому 6 кг. Препарат має катаболічну активність – запобігає розпаду протеїну, сприяє регенерації м’язових волокон, підвищує кількість еритроцитів у крові і тим самим покращує кисневе постачання тканин і органів.
  Атлети, які приймають сустанон, відзначають підвищення витривалості, посилення апетиту, майже повну відсутність «феномену відкату». Спостерігається також підвищення лібідо.

  Препарат заснований на суміші активних інгредієнтів тестостерону – від пропіонату до деканоату, що забезпечує досить тривалий та потужний ефект після ін’єкції. Перший такий продукт Сустанон був розроблений компанією Organon на початку 1970-х років.

  Спочатку Sust 500 Pharmacom призначався тільки для медичних цілей, але завдяки своїй ефективності як допінговий агент широко використовується в аматорському та професійному спорті.

  Насамперед для людей, які займаються силовими видами спорту, тому що підготовка допомагає як збільшити м’язову масу, так і збільшити силу. Має як сильну анаболічну андрогенну активність, що на думку більшості чоловіків є перевагою, так і для багатьох жінок – недоліком. Для спортсменів продукти тестостерону, такі як Sustanon 500, є оптимальним варіантом, оскільки вони викликають андроген-пов’язану мужність.

  Симптомами є оніміння голосу, поява акне, маслянистість шкіри, порушення менструального циклу, посилення росту волосся та деякі інші. При контрольованій ін’єкції Sust 500 Pharmacom, а також його аналогів від інших брендів стимулюються регенеративні процеси: прискорюється загоєння ран, швидше зникають травми, ризик повторного читання значно знижується, загальний життєвий тонус підвищується.

  Sust 500 Pharmacom також допомагає усунути проблеми із суглобами, зменшує біль у них, загоює та зміцнює всю кісткову систему.
  Додатковими ефектами є покращення апетиту та підвищення активності під час курсу. Всі ці якості роблять препарат виправданим вибором для чоловіків із різним рівнем фізичної підготовки та досвідом роботи зі спортивною фармакологією.

  Побічні ефекти та протипоказання

  При схильності та зловживанні можливі естрогензалежні ускладнення, до яких відносяться затримка води в м’язах, накопичення жиру жіночого типу, високий кров’яний тиск та гінекомастія у чоловіків.

  Щоб вони не приймали важких курсів ліків, ретельно додавайте потужні антиестрогени, такі як інгібітори ароматази: екземестан, летрозол та анастрозол.

  Застосування та дозування сустанон 500

  Тижневе дозування Sust 500 Pharmacom рекомендується близько 200-650 мг (тобто одна або дві ін’єкції на тиждень, залежно від цілей спортсмена, рівня та досвіду). Вищі дози небезпечні та приймаються на свій страх та ризик. Вони пропорційно збільшують побічні ефекти1. Курс із Сустаном відносно довгий, але без фанатизму, приблизно 8 – 12 тижнів, яких для більшості спортсменів достатньо для досягнення видимих результатів та прогресу без критичних наслідків.

  Стероїдний цикл з ін’єкціями Сустан 500 та суспензії вінстролу становить близько 8 тижнів. Щотижневі дози можуть досягати до 400 мг станозолол (приймається по 100 мг через день) та 1000 мг тестостерону (постачається по 250 мг кожні 1-2 дні). Такий склад та графік застосування підходять для досвідчених спортсменів з метою підвищення силового потенціалу.

  Для максимального ефекту рекомендується комбіноване використання, а чи не зловживання продуктом. Як продукт з основним інгредієнтом тестостероном, він ефективно поєднується з більшістю найвідоміших активних інгредієнтів у спорті – від дростанолону дипропіонату до тренболону гекса тощо.

  Як і більшість сучасних ліків у спортивній фармакології, суміш ефірів тестостерону спочатку була розроблена не для допінгу, а для медичного застосування. Початковою метою було використання замісної гормональної терапії для лікування андрогенної недостатності захворювань.

  Тому сучасні суміші ефірів тестостерону вважаються відносно нешкідливими, але лише за дотримання основних рекомендацій. Експертизи підтверджують, що Сустанон 500 може спричинити ускладнення зловживання. Загалом, проте, препарат характеризується переважною перевагою.

  Інтернет-магазин стероїдів ambalua.com

  Виробник: Pharmacom Labs

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Sust 500 Pharmacom (сустанон)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×