+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан)

5(3)

Артикул:

В наявності

185 грн1850 грн

Примоболан – допомагає покращити час відновлення у спортсменів, а також покращити ріст та силу м’язів.

Виробник: Aburaihan

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан) – ціна за 1мл
185 грн
Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан) – ціна 10 ампул
1850 грн


  Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан)

  Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан), також відомий як Primobolan Depot або Methenolone Enanthate, є андрогенними та анаболічними стероїдними ліками. 💊

  Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан) – допомагає покращити час відновлення у спортсменів, забезпечуючи підвищений рівень утримання азоту. Це допомагає зменшити розпад м’язів, а також покращити ріст та силу м’язів. 💪

  Примоболан також допомагає збільшити здатність організму засвоювати поживні речовини, що дозволяє швидше та повніше відновлюватись після напружених вправ. Збільшення виробництва червоних кров’яних тілець також допоможе поліпшити доставку насиченої киснем крові до працюючих м’язів, що ще більше сприяє відновленню після втоми. Крім того, відомо, що Прімоболан знижує рівень кортизолу, що дозволяє краще керувати симптомами, пов’язаними зі стресом. 🌝

  Фармакологічна дія примоболан

  – Виробник: Aburaihan

  – Класифікація – анаболічний стероїд, похідне дигідротестостерону

  – Лікарська форма – ампула з олійним ін’єкційним розчином

  – Діюча речовина – Methenolone Enanthate

  – Анаболічний ефект – 88% від тестостерону

  – Андрогенний ефект – 44% від тестостерону

  – Ароматизація – відсутня

  – Гепатотоксичність – слабка

  – Активний період – від 10 до 14 днів

  – Час присутності в організмі – до півроку

  Примоболан вважається відносно м’яким стероїдом, безпечним використання як чоловіками, і жінками.
  З точки зору підвищення продуктивності, Примоболан не вважається особливо сильним масовим будівельним стероїдом, але забезпечує ефекти, аналогічні Тестостерону без відповідного утримання води. Крім того, було виявлено, що Прімоболан посилює імунну систему, що робить його корисним варіантом для повсякденних користувачів стероїдів. ☝️

  Примоболан відомий своєю здатністю добре поєднуватись з різними андрогенами, включаючи всі форми Тестостерону, а також Тренболону. Оральні стероїди, такі як Турінабол та Анаполон, також є відмінним вибором при розгляді питання про додавання маси у ваш цикл. Турінабол особливо добре в індукуванні швидкого збільшення розміру і сили, в той час як Анаполон може забезпечити ще більші результати.

  Примоболан допомагає нарощувати м’язову масу та силу, що призводить до збільшення потужності та продуктивності. Крім того, Прімоболан допомагає знизити рівень втоми, щоб спортсмени могли проходити свої тренування з максимальною ефективністю. Нарешті, також було показано, що він збільшує синтез білка, що дозволяє поліпшити зростання м’язів. Всі ці переваги роблять Primobolan ідеальним вибором для тих, хто хоче максимізувати приріст сили та оптимізувати свою продуктивність.

  Примоболан – стероїд, який дуже ефективний при спалюванні жиру в організмі. Він має здатність прискорювати метаболізм та підвищувати рівень енергії, дозволяючи користувачам спалювати більше калорій протягом дня, ніж без нього. Крім того, Прімоболан може посилювати термогенну активність в організмі, що означає, що він допомагає людям підвищувати внутрішню температуру тіла, що ще більше збільшує потенціал спалювання калорій.

  Застосування та дозування

  Курс Примоболана для сушіння, рельєфу та збереження маси триває 6-8 тижнів. Безпечне дозування – 400 мг на тиждень. Ін’єкції робляться один раз, зазвичай у сідничний м’яз. Для легкоатлетів, плавців та представників бойових видів спорту достатньо щотижневої кількості 200 мг.

  Більш тривалі курси Примоболана, незважаючи на всю безпеку та м’якість препарату, все ж таки вимагають післякурсової терапії із застосуванням Кломіду для нормалізації гормонального рівня.

  Комбінування

  З метою масонабору Прімоболан комбінують з Нандролоном, Сустаноном, Данаболом, з метою сушіння – з Винстролом Станозололом.

  Primobolan 1ml 100mg Aburaihan анаболік використовують для підтримки м’язової маси як у спортсменів, так і культуристів. Він працює шляхом зв’язування з андрогенним рецептором, який потім запускає каскад реакцій, що включають синтез білка та утримання азоту, обидва з яких необхідні підтримки м’язової маси. Крім того, він допомагає зменшити катаболізм або руйнування м’язової тканини, що дозволяє користувачам зберегти свої важко зароблені вигоди. Примоболан є популярним вибором серед тих, хто шукає швидкі результати із мінімальними побічними ефектами.

  Побічні ефекти Примоболан

  Примоболан широко відомий своєю здатністю підтримувати ріст м’язів, силу та продуктивність, а також збільшувати визначення м’язів. Це також може призвести до більш швидкого відновлення часу між тренуваннями, що дозволить спортсменам тренуватися все старанніше і довше. Тим не менш, є серйозні побічні ефекти, пов’язані з цим анаболічним стероїдом, такі як акне, випадання волосся та високий кров’яний тиск. Крім того, він може спричинити пошкодження печінки, якщо використовується надмірно або у вищих дозах, ніж рекомендується.

  Як ін’єкційний стероїд Примоболан також може викликати психологічні проблеми, такі як агресія та перепади настрою через порушення природного гормонального балансу організму. Інші потенційні серцево-судинні проблеми включають підвищений ризик серцевого нападу або інсульту через наявність метильованих гормонів, які можуть підвищувати рівень холестерину та впливати на регулювання артеріального тиску.

  Купити якісний Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (Примоболан) не дорого в Києві та Україні. Ви можете у нашому інтернет-магазині стероїдів ambalua.com

  Інтернет-магазин стероїдів (купить примоболан) ambalua.com

  Виробник: Aburaihan

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Primobolan 1ml 100mg Aburaihan (примоболан)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×