+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Примоболан

Primobolan – купити в Києві, Харкові, Дніпрі!

Купити якісний примоболан різних виробників від Pharmacom Labs, Malay Tiger, Bayer, ZPHC, Integra, Balkan, Magnus фарма – можна в інтернет магазині ambalua.com – доставка післяплатою!

Відображаються усі з 10 результатів

Primobolan – купити в Україні!

Метенолон (більш широко відомий як Прімоболан, а також Прімобол, Nibal) – анаболічний стероїд, похідне дигідротестостерону зі слабкою андрогенною активністю та помірною анаболічною дією.Доступний у таблетках (Примоболан ) та в ін’єкційній формі (Примоболан Депот). Багато атлетів порівнюють за ефективністю з Прімоболаном і Мастероном.

Прімоболан Депот – ін’єкційна форма препарату, яка представляє собою ефір метенолону енантат. Ін’єкційна форма має тривалий період дії приблизно два тижні.

Прімоболан Орал – форма метенолону в таблетках, має набагато менший період дії (близько 5 годин). Примоболан у таблетках має високу ціну. Відмінна риса таблетованої форми – відсутність токсичної дії на печінку, на відміну від більшості інших оральних стероїдів.

Інтернет-магазин ambalua.com

Купити примоболан (примобол, Nibal, примоболан депот) Прімоболан баєр, рімоболан купити в магазині ambalua.com, без передоплати, післяплатою!

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×