+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон енантат)

Розпродаж!
5(1)

Артикул:

В наявності

165 грн1650 грн

Masteron E 200 Malay Tiger –  одним із найбільш помітних ефектів Masteron є те, як він покращує твердість ваших м’язів.

Виробник: Malay Tiger

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон енантат) – ціна за 1мл
165 грн
Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон енантат) – ціна за упаковку 10шт
1650 грн


  Masteron E 200 Malay Tiger

  – Виробник: Малазія  Malay Tiger

  – Класифікація – анаболічний стероїд

  – Лікарська форма – ампули з масляним ін’єкційним розчином

  – Діюча речовина – дростанолон енантат

  – Анаболічний ефект – 88% від тестостерону

  – Андрогенний ефект – 44% від тестостерону

  – Ароматизація – відсутня

  – Гепатотоксичність – слабка

  – Активний період – від 10 до 14 днів

  – Час присутності в організмі – до 3 місяців

  Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон Енантат) – препарат з помірним анаболічним ефектом та слабкою андрогенною активністю. В ін’єкційній формі являє собою ефір і має тривалу дію на клітинні структури.

  Фармакологічна дія – Мастерон Енантат

  Drostanolone Enanthate 1ml 200mg Malay Tiger – препарат з помірним анаболічним ефектом та слабкою андрогенною активністю. В ін’єкційній формі являє собою ефір і має тривалу дію на клітинні структури.

  Через його природу як антиестрогену можна уявити деякі характеристики Masteron. З’єднання походить від дигідротестостерону, або ДГТ, і не перетворюється в естроген в організмі – процес, відомий як ароматизація. Вільний тестостерон – тобто тестостерон, який легко доступний для використання організмом – можна ароматизувати в естроген.

  Вважається, що Мастерон впливає на естроген, пригнічуючи деякі ферменти, що призводять до його ароматизації, або, можливо, шляхом прямої взаємодії з естрогеном.

  Якщо Мастерон справді є сполукою, яка інгібує фермент ароматазу, він може бути корисним для підтримки оптимального рівня вільного тестостерону в організмі. Це також може бути корисним для запобігання ароматизації інших сполук або стероїдів, які, як відомо, перетворюються на естроген.

  Мастерон енантат або дростанолону енантат є довшим ефіром молекули Мастерону, що означає, що він виводиться з організму повільніше, ніж його аналог пропіонат.

  Це означає, що якщо ви використовуєте Мастерон енантат, вам не потрібно вводити дози так часто, як з Мастерон пропіонатом, але вам потрібно використовувати трохи більші дози. Деякі люди вважають це кращим.

  Деякі люди також вважають за краще використовувати Мастерон енантат разом з тестостерон енантатом, оскільки вони добре працюють разом.

  Застосування та дозування

  Masteron E 200 Malay Tiger підходить для сушіння, рельєфу та збереження маси триває 4 тижні. Безпечне дозування – 200-400 мг на тиждень. Ін’єкції робляться один раз, у 3-4 дні зазвичай у сідничний м’яз.

  Для легкоатлетів, плавців та представників бойових видів спорту достатньо щотижневої кількості 200 мг. Masteron не дозволяє конвертуватися в естрогени.

  Таким чином, людина отримує хорошу пружність м’язів, їхню рельєфність і твердість.

  Протипоказання до застосування також можуть бути, але дуже рідко.

  Приймати можна близько 200-400 міліграм тричі на тиждень.

  Більш тривалі курси Masteron, незважаючи на всю безпеку та м’якість препарату, все ж таки вимагають післякурсової терапії із застосуванням Кломіду для нормалізації гормонального рівня.

  Є ряд переваг, які ви можете відчути, якщо ви вирішите почати використовувати Masteron для своїх тренувань. Це одні з найпопулярніших і затребуваних переваг Masteron.

  Зміцнення і зростання м’язів. Одним із найбільш помітних ефектів Masteron є те, як він покращує твердість ваших м’язів. Це ідеальний варіант для бодібілдерів і спортсменів, які зацікавлені в розвитку кращої статури. Він також відомий тим, що змушує людей виглядати більш «наповненими» завдяки збільшенню щільності м’язів. Тим не менш, відомо, що Masteron не є таким потужним у цьому відношенні, як деякі з більш потужних стероїдів, таких як Trenbolone.

  Багато хто повідомляє, що Masteron допомагає підвищити рівень енергії, коли вони в тренажерному залі або коли вони вдома. Це також допомагає прискорити метаболізм і може збільшити кількість енергії, яку виробляють ваші клітини.
  Допомагає при стрижці. Якщо ви сподіваєтесь скинути кілограми та мати більш виражену статуру, тоді

  Masteron E 200 Malay Tiger може бути чудовим стероїдом для вас. Фактично, багато людей повідомляють, що він більш ефективний для того, щоб допомогти скинути зайві кілограми, ніж для фактичного збільшення об’єму.
  Мастерону не так багато переваг, як деяким іншим, сильнішим стероїдам. На щастя, це також означає, що Masteron має менше побічних ефектів, ніж деякі інші стероїди, які ви можете використовувати.

  Комбінування з іншими стероїдами

  З метою масонабору Masteron E 200 Malay Tiger комбінують Сустаноном, Туринаболом з метою сушіння – з Винстролом Станозололом.

  Побічні ефекти та протипоказання

  Masteron E 200 Malay Tiger протипоказаний особам з хронічними недугами печінки та нирок. При розумних дозах та коректній тривалості циклів препарат практично нешкідливий і не діє на внутрішні органи.

  Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон Енантат)– безпечний препарат, який можна сміливо рекомендувати новачкам бодібілдингу для поступового нарощування якісної та рельєфної маси.

  Підходить він і для атлетів з великим досвідом – «профі» використовують його для жорсткості та рельєфності м’язів.

  Купити якісний Drostanolone Enanthate 1ml 200mg  не дорого у Києві та Україні.Ви можете у нашому інтернет магазині ambalua.com

  Інтернет-магазин стероїдів ambalua.com

  Виробник: Malay Tiger

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Masteron E 200 Malay Tiger (мастерон енантат)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×