+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Мастерон Енантат

Мастерон Энантат 200мг

Мастерон Энантат – этот анаболик, как известно, повышает силу, способствуя росту мышц и уменьшая подкожный жир.
Кроме того, Мастерон увеличивает производство эритроцитов. Это позволяет улучшить оксигенацию и доставку питательных веществ к мышцам, что может ускорить процесс восстановления.
Купить Мастерон Энантат от производителей – Swiss, Balkan, Malay Tiger, Aburaihan, ZPHC Zhengzhou, Vermodje, SP Laboratories, Pharmacom Labs, Organon, Magnus, Integra, Golden Dragon, British Dragon, Bayer Schering, Prime Labs, Genetic Labs.

Магазин Анаболических Стероидов Ambalua.com

Мастерон Енантат 200

Мастерон Енантат – сприяє втраті жиру, підвищуючи швидкість метаболізму в організмі та знижуючи рівень підшкірного жиру.
Вкрай важливо пам’ятати, що збалансована дієта та регулярні фізичні вправи є ключовими елементами у досягненні оптимальної втрати жиру.
Мастерон Енантат може збільшити затримку азоту та синтез білка. Це два важливі процеси для стимулювання росту та відновлення м’язів, так як більша кількість азоту призводить до більшого синтезу білка, що призводить до збільшення м’язової маси.

Магазин Анаболічних Стероїдів Ambalua.com

Відображаються усі з 10 результатів

Купити Мастерон Енантат 200мг в Україні

Мастерон – синтетичний гормон, який зазвичай використовується в бодібілдингу для його анаболічних та андрогенних ефектів. Він також широко використовується як антиестрогенний препарат для зниження ризику пов’язаних з естрогеном побічних ефектів від інших гормонів.

Магазин Анаболічних Стероїдів в Україні Ambalua.com

Drostanolone Enanthate

Drostanolone (Мастерон) – анаболічний стероїд, який випускається у вигляді ефірів пропіонат та енантат. Мастерон має помірну андрогенну активність та високу анаболічну дію.

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×