+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Bold 300 Pharmacom (болденон)

5(0)

Артикул:

В наявності

130 грн1300 грн

Pharma Bold 300 (болденон) – сприяє набору якісної сухої м’язової маси та збільшенню силових показників спортсменів.

Виробник: Pharmacom Labs

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Bold 300 Pharmacom (болденон) – ціна за 1мл
130 грн
Bold 300 Pharmacom (болденон) – ціна 10 ампул
1300 грн


  Bold 300 Pharmacom (болденон)

  – Виробник: PharmacomLabs.ltd

  – Клас препарату: синтетичний стероїд

  – Лікарська форма: флакон із розчином для внутрішньом’язових уколів

  – Андрогенний ефект: 50% від тестостерону

  – Анаболічний ефект: 100% тестостерону

  – Ароматизація: низька або відсутня

  – Прогестагенна дія: низька

  – Гепатотоксичність: не спостерігається

  – Тривалість ефекту: близько 4 тижнів

  Pharma Bold 300 (болденон) від фармаком – ефективний препарат, похідний від тестостерону з низькою андрогенною активністю. Сприяє набору якісної сухої м’язової маси та збільшенню силових показників спортсменів бодібілдингу та силового триборства (пауерліфтингу).

  Фармакологічна дія Bold 300 Pharmacom

  Pharma Bold 300 від Pharmacom Labs є стероїдом, який має анаболічні та андрогенні ефекти. Активно використовується в бодібілдингу та пауерліфтингу, забезпечуючи якісне збільшення м’язової маси.

  Активним інгредієнтом у стероїді є Болденоне Ундеканат, модифікація природної молекули тестостерону.
  Змінивши структуру хімічних зв’язків між атомами вуглецю, вчені вдвічі знизили андрогенні властивості речовини проти тестостероном. Анаболічний ефект Bold 300 залишається високим.

  Протягом короткого часу високі анаболічні властивості та нечисленні побічні ефекти таких стероїдів високо цінуються людьми, які займаються силовими видами спорту.

  Тому побічних реакцій на ароматизацію Bold 300 Pharmacom в ін’єкціях та новостворених аналогах не відбувалося, не спостерігалося перетворення на дигідротестостерон і не спостерігалося токсичності для печінки.
  Великим плюсом препарату є той факт, що він не сильно знижує вироблення природного тестостерону і за цією властивістю дуже подібний до відомого серед нандролонових спортсменів.

  За своєю структурою стероїд має деяку подібність до метандиніну, які відрізняються розташуванням ефірної групи.
  Рекомендоване дозування та спосіб введення Bold 300 Pharmacom дозволяють завантажити до 8 кг високоякісних м’язів у рамках стероїдного циклу. Зростання досить повільний і миттєвий ефект не характерний для болденоне.

  З іншого боку, спортсмени залишають досить хороші думки про препарат, хвалюючи його за відсутність побічних ефектів та дуже високої якості.

  Препарат має слабку здатність до ароматизації, тому існує певний ризик розвитку гінекомастії. Щоб запобігти можливим побічним ефектам, спортсмени повинні приймати антиестрогени в кінці тривалого курсу.
  М’язи отримують більше кисню та працюють більш ефективно. Він з’являється на допінг-тестах через 4 місяці після курсу.
  Ще одна особливість цього ААС полягає в тому, що він не вимагає застосування фіксуючих препаратів після курсу і накопичена вага надовго залишається.

  Застосування та дозування

  Активна речовина має тривалу дію та функціонує в крові до 15 днів. Тому достатньо вводити препарат лише один раз на тиждень. Проводячи курс з Pharma Bold, слід пам’ятати, що його початку потрібен час. Завдяки цій функції перші два тижні курсу потребують підвищених доз.
  Bold 300 проходить у циклі 4-8 тижнів, з інтенсивним входом та плавним виходом з курсу.
  Щотижневі дози варіюються від 300 до 1000 мг, залежно від рівня підготовки спортсмена.

  Спортсмени зазвичай використовують дозу 600 мг, і ця ін’єкція є відносно безпечною для побічних ефектів і дає відчутний анаболічний результат.
  Жінки можуть використовувати цей препарат. Доза 50-100 мг на тиждень не викликає розвитку андрогенних побічних ефектів і рекомендується при сексі, що щадить.
  Курс з Bold 300 Pharmacom є універсальним та у поєднанні з іншими анаболічними стероїдами дає гарний ефект.
  Найбільш ефективні комбінації з тренболоном, тестостероном пропіонатом та станозололом.
  Станозолол та тренболон допоможуть максимізувати зростання м’язів, залишаючи їх сухими, здоровими та твердими.
  Курс у свою чергу, у поєднанні з тестостероновими ефірами дасть підвищений набір ваги, що трохи позначиться на якості м’язів.
  Додатково до Тестостерону і Болденону 300 рекомендується застосовувати також Кломід, що виключає можливість розвитку естрогенових побічних реакцій.

  Побічні ефекти

  При регулюванні тривалості курсу та дозування ризик негативного впливу на організм повністю відсутній.
  За даними Bold 300 Pharmacom не призводить до акне, жирів на шкірі, підвищеного зростання волосся, що так характерно для ефірів тестостерону.
  У більшості спортсменів спостерігається лише підвищений тиск та слабкі естрогенні прояви. Але коли ви приймаєте антиестрогени за рекомендацією досвідчених спортсменів, гінекомастія та затримка води та жирові відкладення виключаються.
  Одне з головних правил – дотримуватися хорошої спортивної дієти під час занять і проводити інтенсивні тренування в тренажерному залі.
  Купити якісний Bold 300 Pharmacom (болденон) не дорого у Києві та Україні Ви можете у нашому інтернет магазині ambalua.com

  Інтернет-магазин ambalua.com

  Виробник: Pharmacom Labs

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Bold 300 Pharmacom (болденон)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×