+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Болденон

Boldenone ціна в Україні!

Болденон – Magnus, ZPHC, Boldabolic Asia Pharma, Boldenone 200 Malay Tiger, Boldever Vermodje, Генетик Лабс, Прайм Лабс – великий вибір, відмінна якість магазин стероїдів ambalua.com

Купити болденон в Україні за розумною ціною відмінної якості! Тільки у нас якісні стероїди від виробника, доставка по Україні післяплатою!

Показано 1–12 із 18

Boldenone купити не дорого в Києві!

Boldenone – ефективний препарат, похідний від тестостерону з низькою андрогенною активністю.

Болденон сприяє набору якісної сухої м’язової маси та збільшенню силових показників спортсменів бодібілдингу та силового триборства (пауерліфтингу).

Болденон викликає повільний, але стійкий приріст рельєфної та твердої мускулатури. Препарат сприяє підвищенню апетиту та стимулює кровотворну функцію.

Під час курсового прийому Болденона 200 спостерігається збільшення кількості еритроцитів у крові, що покращує кисневе постачання м’язової тканини під час тренувань.

Основне призначення Болденону – курсове застосування для сушіння та нормалізації вагових показників спортсменів. Препарат дозволяє уникнути затримки рідини в м’язах і формує виражений рельєф та венозну промальованість.
Купити якісний не дорогий болденон в Україні – доставка післяплатою, без передоплати!

Інтернет-магазин ambalua.com

Болденон купити. Ефективний препарат – купити Україна не дорого! Болденон схожий за дією з туринаболом. Купити в Києві магазин ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×