+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат)

5(4)

Артикул:

В наявності

(1 відгук)

125 грн1250 грн

Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) – потужний та універсальний анаболічний стероїд який ідеальний для тих хто шукає для того, щоб отримати м’язову масу.

Виробник: Pharmacom Labs

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) – ціна за 1мл
125 грн
Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) – ціна 10 ампул
1250 грн


  Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат)

  Тренболон Ацетат – потужний анаболічний стероїд який вважається багатьма спортсменами найефективнішим препаратом, що підвищує продуктивність доступним. Він є дуже універсальним і може забезпечити широкий спектр переваг, які не зустрічаються з іншими стероїдами.
  Тренболон Ацетат є одним з найбільш затребуваних ін’єкційних стероїдів на ринку і його потужність під час циклу не має собі рівних. Додавання невеликого ацетатного ефіру дозволяє більш ефективно контролювати вивільнення гормону після ін’єкції, що робить його швидкодіючим стероїдом, який потребує частих ін’єкцій для підтримки стабільного рівня крові.
  Період напіввиведення Тренболону Ацетату становить близько двох днів, що робить його потужним та ефективним варіантом для тих, хто хоче наростити м’язи, спалити жир та збільшити загальну силу.

  Фармакологічна дія Tren A100 Pharmacom

  – Клас: анаболік-стероїд
  – Лікарська форма: внутрішньом’язовий ін’єкційний розчин в ампулах
  – Період активної дії: близько 4 діб
  – Виявлення у тканинах: до 5 місяців
  – Ароматизація: низька
  – Затримка води: ні
  – Вплив на акне: ні
  – Вплив на печінку: низька
  – Діюча речовина: тренболон ацетат

  Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) – потужний та універсальний анаболічний стероїд який ідеальний для тих хто шукає для того, щоб отримати м’язову масу.
  Цей гормон зазвичай поєднується із тестостероном, щоб максимізувати результати. Ми радимо, що це з’єднання завжди робити з будь-якою формою тестостерону, чи це Тестостерону Пропіонат, Ципіонат або Тестостерону Енантат для забезпечення правильної гормональної функції.

  Тренболон Ацетат постійно використовувався культуристами та спортсменами для нарощування маси, збільшення сили, скорочення часу відновлення м’язів.
  Тренболон працює за рахунок збільшення виробітку тестостерону в організмі, який необхідний для набору м’язової маси та сили. Загалом, Tren A100 Pharmacom є неймовірно потужним інструментом для нарощування м’язової маси та сили швидко та ефективно робить його одним з найпопулярніших стероїдів серед бодібілдерів у всьому світі.

  Здатність Ацетату Трена полегшувати синтез білка, збільшувати затримку азоту та зменшувати розпад м’язів робить його дуже затребуваною добавкою. Крім того, його здатність збільшувати виробництво еритроцитів допомагає переносити більше кисню до м’язів, забезпечуючи їх більшою енергією протягом вправ та тренувань. Нарешті, його здатність швидко розщеплювати накопичений жир робить його чудовим вибором для тих, хто шукає швидкі результати з погляду м’язової витривалості. Всі ці фактори роблять тренболон відмінним вибором для тих, хто шукає підвищену м’язову витривалість.

  У той же час Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) стимулює метаболічні активності, що призводять до спалювання жиру. Тренболон не тільки допомагає нарощувати м’язову масу, але й спалює жир для збільшення визначення, що призводить до загальної щільнішої статури.

  Крім того, підвищена васкуляризація часто спостерігаються при використанні Тренболону Ацетату, а також через поліпшення кровообігу.
  Зрештою, ці ефекти призводять до покращення продуктивності під час тренувань, який не може бути досягнутий лише за допомогою дієти та фізичних вправ.

  Побічні ефекти

  З позитивного боку, короткочасне використання Тренболону може призвести до збільшення м’язової маси, поліпшення спортивних результатів, посилення сили та підвищення фізичної витривалості. Крім того, деякі дослідження показали, що використання тренболону може збільшити щільність кісткової тканини та сприяти загоєнню від деяких хронічних захворювань.

  З іншого боку, довгострокове використання Тренболону було пов’язане з підвищеним ризиком високого кров’яного тиску, ушкодження нирок, ушкодження печінки та інших серйозних ризиків для здоров’я.

  Використання стероїдів, таких як Тренболон, може створити емоційну залежність від препарату, яка може призвести до психологічних проблем через симптоми відміни, коли його більше не приймають. Таким чином, хоча Тренболон може бути корисним для забезпечення деяких переваг при правильному та обережному використанні, його не слід приймати легко або без медичного спостереження через його потенційні ризики.

  Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат) – затребуваний та ефективний серед досвідчених атлетів препарат, який при правильному застосуванні дає хороші результати.

  Купити якісний Тренболон Ацетат не дорого у Києві та Україні. Ви можете у нашому інтернет-магазині ambalua.com.

  Інтернет-магазин Стероїдів Україна ambalua.com

  Виробник: Pharmacom Labs

  1 відгук для Tren A100 Pharmacom (тренболон ацетат)

  1. Костя

   Купив цей трен на Ambalua дуже класно працює 💪

  Додати відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×