+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Метандієнон

Метандієнон у спортивній медицині

Метандієнон – препарат, що відноситься анаболічним стероїдам, отримав популярність як допінг, у спортивній медицині застосовується для збільшення м’язової маси.

Metandienon (таблетки)

Metandienon купити не дорого в Україні! Купити metandienon, данабол, метаксон, таких виробників як: Балкан фарма, Малай Тайгер, Брітіш Драгон, Вермодже, ZPHC і д. р – в Україні післяплатою, без передоплати, аптечні стероїди, анаболіки – ambalua.com

Відображаються усі з 7 результатів

Methandienone (Danabol) –

Він же метан, діанабол, неробол , допінг. Метандієнон – дуже поширений вид анаболічного стероїду в бодібілдингу. У 60-х роках використовувався виключно як препарат для швидкого відновлення, наприклад: при опіках.

Рекомендується не перевищувати добову дозу більше 30-40 мг.
Приймається в 2-3 прийоми (наприклад, 20 мг вранці, 10 після обіду). Метан (methandienone) токсичний має вплив на печінку і прийом препарату найкраще проводити після їди.
Курс метандростенолону починається з 10 мг, через 2-3 дні доза поступово збільшується до 20-30 мг на добу. Тривалість зазвичай становить 6 тижнів. За тиждень бажано підключити інгібітори ароматази.

Наприклад, анастрозол по 0,5 мг через 3 дні. Це знизить рівень конверсії в естрогени, і що найголовніше усуне скупчення рідини та набряклість.

Через 2-3 дні після курсу проводиться PCT: тамоксифен у дозі 20 мг, 2-4 тижні. Протягом останнього тижня дозування поступово скорочується до повного скасування. Необхідно стежити за артеріальним тиском.

У разі підвищення необхідно знизити дозу, або почати прийом гіпотензивних засобів (Еналаприл по 5 мг) Після курсу можна використовувати тестостероновий бустер на 3-4 тижні, для більш швидкого відновлення секреції тестостерону в організмі та запобігання феномену відкату.

Не забувайте, що прийом анаболічних стероїдів повинен бути узгоджений з лікарем, тому що можливі протипоказання.

Для отримання максимального ефекту і зниження втрати м’язової маси після курсу рекомендується застосовувати спортивне харчування для набору м’язової маси і дотримуватися дієти для набору м’язової маси.

Купити таблетовані стероїди типуметандієнон, метандростенолон, діанабол, анабол – можна в інтернет магазині ambalua.com

Метандієнон – ambalua.com

Метандієнон купити в Україні. Він же метан, діанабол, данабол, допінг. Метандієнон – поширений вид анаболічного стероїду – 100% якість і результат.

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×