+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат)

5(3)

Артикул:

В наявності

60 грн600 грн

Тестостерон пропіонат – медичний препарат, який відноситься до анаболічних стеройдів, допомагає збільшити приріст м’язової маси.

Виробник: Pharmacom Labs

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат) – ціна за 1мл
60 грн
Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат) – ціна за 10 ампул
600 грн


  Pharma Test P100 Pharmacom

  Виробник: Pharmacomlabs.ltd
  -Клас: анаболічний стерої
  -Лікарська форма: ампули для ін’єкцій
  -Анаболічна активність: близько 100%
  -Андрогенна активність: 100%
  -Конверсія в естрогени (ароматизація): є, висока
  -Гепатотоксичність: є
  -Тривалість активності: 2-3 доби
  -Час виявлення: 4 тижні

  Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат) – стероїд анаболічного класу у вигляді ефіру для ін’єкцій, відноситься до найбільш затребуваних препаратів. Призначений для нарощування м’язової ваги, проте через свої особливі властивості частіше використовується для «сушіння».

  Фармакологічна дія тестостерону пропіонату

  Pharma Test P100 Pharmacom є аналогом тестостерону та стимулює клітинні рецептори, викликаючи інтенсивний анаболізм. Тестостерон Пропіонат не викликає швидкого приросту маси, але практично не затримує рідину: спортсмени застосовують цю особливість препарату в передзмагальній підготовці для стабілізації ваги, спалювання підшкірного жиру та нарощування якісної рельєфної мускулатури. Часто Тестостерон Пропіонат приймають разом з іншими анаболіками.

  Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат) впливає на генетичні механізми ядра клітин та позитивно впливає на баланс азоту в організмі. Препарат сприяє відновленню м’язової тканини, викликаючи гіперплазію – збільшення числа нових клітин м’язів.

  Пропіонат допомагає атлетам у стислі терміни реабілітуватися після навантажень і досить швидко виводиться з організму. Препарат підвищує показники сили, витривалості та знижує ризик серцевих захворювань (зокрема – ішемії).

  Застосування та дозування

  Pharma Test P100 Фармаком застосовується у вигляді курсу від 4 до 6 тижнів. Початківцям атлетам, які ще не вживали стероїди, рекомендується вводити одну дозу по 50 мг кожну другу добу. Досвідчені спортсмени можуть вживати до 100 мг на добу.

  З Тестостерон Пропіонатом рекомендується вживати (починаючи з другого тижня курсу) антиестрогенні препарати для виключення ризику гінекомастії та інших побічних ефектів. Бажано також після закінчення курсу провести післякурсову терапію.

  Комбінування

  Атлети можуть вводити Тестостерон Пропіонат у вигляді сольного курсу, але частіше комбінують його з Вінстролом або Туринаболом.

  Побічна дія

  Тестостерон Пропіонат не викликає негативної дії на печінку та нирки. Іноді виникає локальне запалення у місці введення препарату.

  Pharma Test P100 Pharmacom це – недорогий і ефективний препарат, який користується заслуженою популярністю у досвідчених бодібілдерів, але підходить також і спортсменам-початківцям.

  Купити якісний Pharma Test P100 Pharmacom не дорого в Києві та Україні. Ви можете у нашому інтернет-магазині стероїдів ambalua.com

  Інтернет-магазин анаболічних стероїдів України ambalua.com

  Виробник: Pharmacom Labs

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Pharma Test P100 Pharmacom (тестостерон пропіонат)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×