+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Magnus Stanozolol 10mg (станозолол)

5(2)

Артикул:

В наявності

470 грн

Станозолол – допомагає зменшити кількість жирової тканини жирів і, що більш важливо, допомагає підтримувати м’язову масу в цей час.

Виробник: Magnus Pharmaceuticals

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard


  Станозолол Магнус 10мг 100таб (Stanozolol)

  – Виробник: Magnus Pharma
  – Оф. сайт для перевірки на валідність: magnuspharmaceuticals.ltd
  – Клас: анаболічний стероїд
  – Лікарська форма: оральні таблетки
  – Ароматизація: відсутня
  – Гепатотоксичність: помірна
  – Андрогенна дія: 30% від тестостерону
  – анаболічна активність: не менше 320% від тестостерону
  – Тривалість дії: 8 годин
  – Час виявлення: до 360 днів
  – Затримка води: низька

  Magnus Stanozolol 10mg (станозолол) – таблетований анаболічний препарат, один із найбільш затребуваних у бодібілдингу. Використовується атлетами для формування рельєфу та сушіння тіла.

  Фармакологічна дія Magnus Stanozolol 10mg

  Станозолол – це перорально активний анаболічний стероїд, отриманий з дигідротестостерону (ДГТ), доступний у пероральній та ін’єкційній формі. Станозолол у формі таблеток є одним з пероральних стероїдів, що найбільш широко використовуються.

  Його функція є дуже важливою, оскільки станозолол підходить спортсменам, легкоатлетам, борцям та іншим спортсменам, для яких небажаний набір ваги. Станозолол є 17-альфа-алкільованим (17аа) пероральним анаболічним стероїдом. Ця структурна зміна дозволяє станозололу пережити метаболізм у печінці і таким чином залишатися ефективним. При цій зміні він проходить через печінку і потім потрапляє у кровотік.

  На жаль, це зміна у 17-му положенні вуглецю гепатотоксична (токсична для печінки). Інші пероральні анаболічні стероїди, такі як оксандролон або метандростенолон, також гепатотоксичні, але станозолол є одним з найбільш токсичних. Завдяки відмінним регенераційним здібностям печінки. При прийомі станозололу рекомендується використовувати екстракти трав та харчові добавки, які допомагають відновити правильні ферменти печінки (наприклад, розторопша).

  Magnus Stanozolol 10mg незначно впливає на м’язову масу, але добре впливає на рельєф і венозну промальованість мускулатури. Препарат також спалює жир, тому активно застосовується у курсах сушіння та нормалізації ваги.
  Бодібілдери застосовують Станозолол у передконкурсній підготовці для набуття ідеальної форми.

  Спочатку препарат застосовувався виключно з медичною метою для лікування анемічних хворих та відновлення пацієнтів після опіків та опромінення. На його анаболічну дію було звернено увагу лише на початку 80-х років. З того часу Станозолол постійно включають у всі основні стероїдні курси.

  Станозолол позитивно впливає на силу і витривалість спортсменів, тому використовується також у легкій атлетиці та інших швидкісних видах спорту.

  Magnus Stanozolol 10mg виводить із тканин зайву рідину та посилює апетит, одночасно знижує кількість глобуліну в крові, що пов’язує тестостерон: ця якість дозволяє іншим стероїдним препаратам, що приймаються в комбінованому курсі, діяти активніше.
  Через низький андрогенний індекс Станозолол успішно застосовується жінками-атлетами.

  Застосування та дозування станозолол

  Пероральний станозолол активний в організмі близько 9 годин порівняно з 24 годинами для ін’єкційної версії. При пероральних анаболічних стероїдів необхідно підтримувати стабільну концентрацію речовини.
  у крові, щоб знизити ризик побічних ефектів та максимізувати потенціал речовини.

  Станозолол рекомендується приймати 3-4 рази на день, один раз вранці і двічі вдень і один раз увечері через однакові проміжки часу (переважно 4-6 годин).

  Magnus Stanozolol 10mg широко використовується на етапі визначення або під час дефіциту калорій, якщо мета користувача – скинути жирові відкладення. Станозолол допомагає зменшити кількість жирової тканини жирів і, що важливіше, допомагає підтримувати м’язову масу в цей час. Збереження м’язової тканини відбувається за рахунок властивостей станозололу збільшувати та утримувати азот та синтез м’язового білка.

  Ще однією особливістю станозололу як похідного дигідротестостерону є його здатність знижувати рівень ГСПГ (глобуліну статевого гормону).

  Знижуючи рівень ГСПГ, це призводить до вивільнення більшої кількості вільного тестостерону, який можна використовувати для збільшення сили, лібідо та маси тіла. Це також призводить до зниження рівня естрогену, тим самим обмежуючи побічні ефекти.

  Таким чином, надмірне споживання води не буде проблемою при використанні Станозололу, а при сумісному прийомі з анаболічними стероїдами, які викликають затримку води, він активно допомагає зменшити цей побічний ефект.

  У сольному курсовому застосуванні збільшення сили, формування рельєфності мускулатури і венозної промальованості Станозолол приймається по 30-50 мг щодня.
  Тривалість курсового застосування – до 8 тижнів. Переважна післякурсова терапія на 3 день після закінчення прийому препарату.

  Комбінування з іншими стероїдами

  Для підготовки до змагань або схуднення та сушки Станозолол комбінують з Тренболоном. Для маси препарат можна поєднувати з анаполоном чи данаболом.
  Станозолол у поєднанні із сильними андрогенами знижує естрогенний ефект.

  Побічні ефекти та протипоказання

  Перевищення дозувань може спричинити біль у суглобах, гіпертензію (підвищення тиску), акне та пригнічення вироблення тестостерону. У поодиноких випадках може виникнути гіпертрофія міокарда.
  Magnus Stanozolol 10mg – загалом, безпечний і досить затребуваний у світі спорту препарат, що застосовується новачками та професіоналами.
  Купити якісний Magnus Stanozolol 10mg не дорого у Києві та Україні. Ви можете у нашому інтернет-магазині ambalua.com

  Інтернет-магазин Анаболічних стероїдів – ambalua.com

  Виробник: Magnus Pharmaceuticals

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Magnus Stanozolol 10mg (станозолол)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×