+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Халотест

Halotestexs інструкція!

Купити халотест балкан, брітіш драгон! Відгуки, ціна, опис препарату. Халотест для збільшення сили.

Відображаються усі з 3 результатів

Халотест (таблетки)

Халотестин виявляє високу андрогенну активність і більшу анаболічну, при цьому мало ароматизується, тому такі побічні ефекти як затримка води, накопичення жиру та гінекомастія не виявляються.
Головні якості Халотестину– це помітне збільшення сили, щільності і промальовування м’язів, але при цьому слабо додається загальний обсяг м’язів, хоча візуально спортсмен виглядає більше і масивніше.
Халотест впливає на психічний настрій, дає більше енергії та бажання досягати нових результатів, що виражається у великій впевненості та жорсткості на тренуваннях.
Цей препарат часто обирають професіонали, оскільки використання вкрай високих дозувань тестостерону знижує чутливість рецепторів, тому доводиться вдаватися до найбільш активних анаболіків, та й за ціною має деякі переваги.

У бодібілдингу в основному використовується для підготовки перед змаганнями. Можливе використання Халотесту в поєднанні з ін’єкційними препаратами – ефіри Тестестерону, Нандролон Деконат, Болденон і т.д. Обов’язковою є післякурсова терапія з використанням Тамоксифену або Кломіда.

Інтернет-магазин ambalua.com

Халотестин (halotestin) анаболічний стероїд, який проявляє велику андрогенну активність і дуже високу анаболічну – купити магазині ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×