+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Провірон

Купить провирон

Наложенный платеж, оплата при получении, отзывы!

Proviron (mesterolone) – купити в Україні не дорого!

Провірон купити в Україні, ціна в аптеці, zphc, Malay Tiger, Magnus, Genetic Labs, EPF, Balkan, Prime Labs – інструкція, відгуки, як приймати, Купити provimed 50mg Балкан – в інтернет магазині ambalua.com

Відображаються усі з 10 результатів

Proviron купити в Києві, Харкові, Дніпрі.

Провірон – (Местеролон), один з найстаріших ААС, один з перших препаратів, що застосовується в клінічній практиці для лікування гормональних захворювань у чоловіків завдяки своїй ефективності та безпеці він досі активно застосовується в клінічному лікуванні.

Однак застосування будь-яких андрогенних анаболічних стероїдів є ризиком виникнення безпліддя, а тому здатності Провірону дати позитивний результат під час його лікування дуже суперечлива. використовують для лікування чоловічої безплідності.

Провірон можна зустріти на світовому фармацевтичному ринку з такими назвами як: Provi-Ron, Provironum, Mestoranum, Vistimon, Pluriviron та Restore.

Провірон (провирон) – це гормональний препарат, який має андрогенну активність, схожу по дії з чоловічими статевими гормонами, під час замісної терапії, при якій припиняється або знижується процес природного синтезу речовини.

Інтернет-магазин ambalua.com

Провірон купити. Провірон – це гормональний препарат, він має андрогенну активність, схожу за дією з чоловічими гормонами. Купити не дорого Провірон.

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×