+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Phenylpropionate 100mg Aburaihan (феніл пропіонат)

5(3)

Артикул:

В наявності

62 грн620 грн

Phenylpropionate 100mg Aburaihan – стероїд для зростання м’язової маси, яке в силу своїх особливостей використовується атлетами в період сушіння та для формування рельєфу мускулатури.

Виробник: Aburaihan

Доставка: Нова пошта

visa-mastercard
Phenylpropionate 100mg Aburaihan (феніл пропіонат) – ціна за 1мл
62 грн
Phenylpropionate 100mg Aburaihan (феніл пропіонат) – ціна 10 ампул
620 грн

  Phenylpropionate 100mg Aburaihan

  – Виробник: Aburaihan
  Клас препарату: анаболік-стероїд
  – Форма випуску: Ампули з ін’єкційним розчином
  – Тривалість активності: 2-3 діб
  – Час присутності в організмі: не більше 4 тижнів
  – Анаболічна дія: 100% – Андрогенна дія: 100%
  – Вплив на функції печінки: відсутня
  – Вплив на гіпоталамо- гонадну систему: присутній

  Phenylpropionate 100mg Aburaihan (тестостерон феніл) – актуальний і затребуваний в бодібілдингу Фенілпропіонат входить до складу комплексу. Хімічно препарат є сполукою тестостерону з ефіром фенілпропіонату, який набагато частіше зустрічається в поєднанні з нандролоном (декою).

  Фармакологічна дія.

  Phenylpropionate 100mg Aburaihan (тестостерон феніл) – стероїд для зростання м’язової маси, яке в силу своїх особливостей використовується атлетами в період сушіння та для формування рельєфу мускулатури.

  За своєю структурою Тестостерон феніл Пропіонат є ефір тестостерону активний протягом 4-5 днів, є чимось середнім між тестостерон ципіонатом і пропіонатом.

  Препарат може бути корисний атлетам, яким подобається пропіонат, проте не влаштовує висока частота виконання ін’єкцій. Судячи з досвідчених даних, найкращі результати досягаються, якщо ін’єкції препарату виконуються кожен третій або четвертий день, або приблизно двічі на тиждень. Крім особливостей ефірної частини молекули, тестостерон фенілпропіонат незначно відрізняється від інших форм.

  За словами атлетів, даний препарат меншою мірою викликає скупчення рідини в організмі, ніж тестостерон ципіонат або енантат. “Сухість” мускулатури можна порівняти з результатами, що отримуються при використанні пропіонату.

  Тестостерон феніл пропіонат від Абурайхан застосовується курсом в 2-4 тижні. Атлетам, які приймають анаболічні препарати вперше, рекомендується дозування не більше 50 мг за одну ін’єкцію кожні 3-4 доби.
  Досвідчені спортсмени можуть вводити через кожні 3 дні 100 мг і вище. Щоб уникнути побічних ефектів, слід паралельно з Тестостероном Феніл Пропіонатом приймати атиестрогенні (Провірон). Це допоможе уникнути затримки в організмі надмірної кількості рідини, усуне ризик гінекомастії.

  Після закінчення прийому рекомендується курс відновної терапії з використанням Тамоксифену. Для збереження набраної маси на виході з курсу доцільно приймати Кортизол. Не забувайте про спеціальну спортивну дієту протягом курсу.

  Комбінування з іншими стероїдами

  Тестостерону фенілпропіонат добре поєднується з більшістю анаболічних стероїдів. Виходячи з поширених думок – відмінно себе проявляють поєднання з туринаболом, станазололом і метандієноном, даний препарат довше, оскільки будь-якого ефекту від цього не буде.

  Побічні ефекти

  При розумних дозах Testosterone Phenylpropionate 100mg (тестостерон феніл) легко усуваються за допомогою інгібіторів ароматази.

  Купити не дорого Phenylpropionate 100mg Aburaihan (тестостерон феніл) в Києві та Україні. Ви можете у нашому інтернет-магазині ambalua.com.

  Виробник: Aburaihan

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Phenylpropionate 100mg Aburaihan (феніл пропіонат)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  ×
  У Вас є запитання?
  Зв'яжіться з нами
  ×