+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Кленбутерол

Clenbuterol – купити в Києві, Україні!

Купити кленбутерол Балкан, Магнус, Генетик Лабс, Малай Тигер, Голден Драгон, Динамік, Вермодже, SP Laboratories, Genetic Labs, Prime Labs – не дорого, купити жироспалювач, кленбутерол для схуднення, купити в аптеці – інтернет магазин ambalua.com

Відображаються усі з 10 результатів

Clenbuterol – купити в Україні за доступною ціною!

 Clenbuterol, “клен” – знайшов широке застосування у бодібілдингу та фітнесі у зв’язку з його здатністю спалювати жир, тому часто використовується атлетами для схуднення та сушіння.
Курси прийому часто включають тироксин і кетотифен для прискорення процесу схуднення.

Кленбутерол не має відношення до анаболічних стероїдів і належить до групи адреноміметиків.

Препарат підвищує рівень основного обміну на 20-30% від вихідного рівня, він пригнічує активність ліпопротеїнової ліпази, внаслідок чого відкладення жиру в жировій тканині стає неможливим.

Діючи на бета-2-адренорецептори центральної нервової системи, даний препарат посилює секрецію гормонів щитовидної залози – природні жиросжигатели організму. від руйнування, що дуже актуально під час схуднення та сушіння у бодібілдингу.

У чоловіків рекомендована доза для сушіння та схуднення становить 120 – 140 мкг на добу. У жінок середня доза для сушіння та схуднення становить 80-100 мкг на добу.

Курс кленбутеролу має свої тонкі особливості, яких необхідно суворо дотримуватись, щоб уникнути побічних ефектів.
Тривалість курсу становить зазвичай 2 тижні, потім виробляється звикання та ефективність знижується. Після чого необхідно зробити 2 тижневу перерву з використанням кетотифену, без нього перерва марна, а потім повторити курс; без кетотифену перерва має бути значно більшою.

Тривалість та ефективність курсу, може бути збільшена за рахунок включення кетотифену.

Не забувайте під час циклу приймати достатню кількість протеїну, BCAA та інші блокатори кортизолу, це значно покращить результат. Дотримуйтесь відповідної дієти для схуднення або сушіння.

Проведено дослідження, що виявило синергічний ефект при поєднанні з анаболічними стероїдами, що підтверджує доцільність включення препарату в кінець курсу АС.

Багато фахівців не рекомендують поєднувати препарат з анаболічними стероїдами, оскільки зростає ризик гіпертрофії серця.

Стероїди та жироспалювачі – інтернет магазин ambalua.com

Інтернет-магазин ambalua.com

Кленбутерол купити. Препарат для схуднення (сушки) – боротьби із зайвою вагою. Кленбутерол ціна в Україні, відгуки спортсменів. Схема прийому, фото – ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×