+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Тестостерон ундеканоат

Тестостерон ундеканоат

Тестостерон ундеканоат є ефіром ендогенного андрогену, тестостерону. Активна форма, тестостерон, утворюється внаслідок розщеплення бічного ланцюга.

Testosterone Undecanoate 250mg

Андріол (Andriol) – лікарський засіб, препарат тестостерону (ефір тестостерону та ундеканової кислоти).
Андріол є препаратом тестостерону, що є активним при пероральному застосуванні. Діючою речовиною є тестостерон-ундеканоат, жирнокислотний ефір природного тестостерону.
Анаболічні препарати можуть застосовуватися лише за призначенням лікаря та протипоказані дітям. Подана інформація не закликає до застосування або розповсюдження сильнодіючих речовин і націлена виключно на зниження ризику ускладнень та побічних ефектів.

Відображаються усі з 2 результатів

Тестостерон ундеканоат

Тестостерону ундеканоат – андрогенно-анаболічний стероїд, потрібний у спортсменів-силовиків.
Тестостерон ундеканоат є ефіром природного андрогену, тестостерону. Активна форма, тестостерон, утворюється внаслідок розщеплення бічного ланцюга.
Ендогенний тестостерон є найважливішим андрогеном у чоловічому організмі і синтезується, головним чином, у яєчках і, меншою мірою, у корі надниркових залоз.

Купити в Україні Тестостерон ундеканоат Амбал Юа

Купити в Україні Тестостерон ундеканоат. Ефект від прийому – Активне зростання м’язових тканин; Спалювання жирового прошарку; Підвищення фізичної силы.

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×