+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Параболан

Parabolan – купити в Києві, Україні!

Купити параболан балкан фарма, сп лабс, інтегра, альфа-фарма, Magnus.
Купити якісний не дорогий параболан (гекса) можна в інтернет магазині анаболічних стероїдів ambalua.com

Відображаються усі з 7 результатів

Тренболон (Параболан)

(також відомий як Параболан, Трен, Фінаджект, Фінаплекс) – анаболічний стероїд, що використовується раніше у ветеринарії з метою підвищення м’язової маси худоби. Для збільшення тривалості дії Тренболон не застосовується у вихідному вигляді, як правило використовуються естерифіковані похідні: тренболон ацетат (з найменшою тривалістю дії), тренболон енантат та тренболон циклогексилметилкарбонат та гексагідробензилкарбонат. Після введення в м’яз ефіри тренболону поступово розкладаються плазмовою ліпазою, забезпечуючи тривале надходження активної речовини в кров.

Тренболон гекса – одна з найпопулярніших форм препарату. Параболан має не дуже довгий період напівруйнування, тому вводиться ін’єкційно кожен 4 день. Ефективна доза становить приблизно 100 мг через 3-4 дні.

Тренболон циклогексилметилкарбонат або тренболон гексагідробензилкарбонат – торгова марка Параболан, відрізняється тривалою дією – до півтора тижня.

В даний час ситуація з великою кількістю підробок зберігається, проте випущено офіційну версію – Параболан від Balkan Pharm (Молдова). Ефективна доза – 300 мг на тиждень (200 мг-300 мг у комбінації з іншими препаратами).

Інтернет-магазин ambalua.com

Параболан купити. Параболан один з ефірів тренболону. Швидкий набір маси і сили відноситься до анаболічних стероїдів – ambalua.com

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×