+38 050-882-88-60

Графік роботи:

Пн-Пт 9.00 – 20:00

Нандролон феніл

Нандролон феніл (phenyl) купити в Україні, Києві не дорого!”

Відвідавши наш інтернет магазин ambalua.com – Ви можете купити нандролон феніл не дорого від різних виробників Balkan, Malay Tiger, Restek, ZPHC Zhengzhou Pharmaceutical, Nitro Chem – тільки оригінальні стероїди в упаковці!
Ми не продаємо даний вид продукції!

Показано один результат

Nandrolone Phenyl купити в Україні

також відомий як Дураболін, має діючу речовину – нандролон. Фенілпропіонат має менший період напіврозпаду (2-4 дні), ніж нандролон деканоат (7-10 днів). Саме тому нандролон фенілпропіонат діє коротше ніж Дека-дураболін.

За словами досвідчених атлетів, даний препарат викликає значно меншою мірою затримку води, і тому він більш сумісний з андрогенами ніж нандролон, хоча, в теорії це залежить від дози і схильності, тому що діюча речовина у фенілпропіонату і деканоату одна – нандролон. на організм.
Тому фенілпропіонат має свої переваги:
​​1 – більш короткий період дії значною мірою скорочує частоту побічних ефектів нандролону.
2 – при виникненні побічних ефектів або поганої переносимості курс можна припинити і всі небажані реакції швидко зникнуть.
Єдиним недоліком фенілпропіонату є необхідність у частих ін’єкціях, але його не можна назвати суттєвим.
Виводяться з організму протягом багато часу 16-18 місяців – терміни виявлення фенілпропіонату, та 18-24 місяці – деканоату.
Тому препарати нандролону не рекомендуються до прийому спортсменам, що змагаються.

Купити Нандролон Фенілпропіонат в Україні можна в інтернет магазині анаболічних стероїдів ambalua.com

Інтернет-магазин ambalua.com

Купити нандролон феніл. Замовити без передоплати, післяплатою магазин ambalua.com . Доставка по всій Україні! Купити нандролон феніл для росту м’язів.

×
У Вас є запитання?
Зв'яжіться з нами
×